Počitniško varstvo in poletne počitnice v okviru Zveze prijateljev mladine Ljubljana

Spoštovani starši.

Zveza prijateljev mladine v Ljubljani in Zavod za letovanje in rekreacijo otrok že vrsto let izvajajo programe počitniškega varstva (na osnovi razpisa Mestne občine Ljubljana) in letovanja osnovnošolskih otrok v času poletnih počitnic. Letovanje izvajajo v počitniških domovih ob morju, s katerimi upravljajo in so v lasti Mestne občine Ljubljana. V letošnjem letu bodo odpeljali na brezplačno letovanje več kot 500 otrok iz področja Ljubljane.

Tudi letos so pripravili katalog programov v času poletnih počitnic,  ki vključuje programe počitniškega varstva v Ljubljani in programe počitnic v počitniških domovih. Zaradi posebnih razmer je pripravljen v elektronski obliki: MZPM pocitnice 2020

Zaradi daljše odsotnosti iz šole in izrednih razmer, menimo, da bodo programi počitniškega varstva in letovanja v letošnjih poletnih počitnicah zelo dobrodošli za otroke in tudi starše. Otroci se bodo po dolgem času lahko družili s sovrstniki in nabrali energijo za vstop v novo šolsko leto.

S prijaznimi pozdravi,

Tina Zobec Pirnat, svetovalna delavka