VZGOJNI NAČRT

Spoštovani,

smo v času, ki predstavlja izziv za vse nas, tudi za mladostnike in njihove starše. Posredujemo vam nekaj uporabnih gradiv za mladostnike (od 11 let dalje) in starše, s katerimi boste lažje pomagali otrokom pri razvoju in ohranjanju dobrega duševnega zdravja. .

Na spletnem portalu #TOSEMJAZ lahko mladi anonimno zastavijo vprašanja, na katera jim odgovorijo strokovnjaki z dotičnih področij. Poleg tega lahko raziskujejo aktualne vsebine, kot so zaljubljenost, samopodoba, prehrana, psihične stiske, spolnost, prijatelji in vrstniki, zasvojenost ipd. Portal ponuja tudi možnost online pogovora strokovnjaki (psiholog, ginekolog) po zastavljenem urniku klepetalnic ter nenazadnje povezave in kontakte vseh sorodnih ali drugačnih poti za pomoč mladim v stiski.

PRIROČNIK KAJ LAHKO STORIM, DA MI BO LAŽJE?

TO SEM JAZ -spletna svetovalnica za otroke in mladostnike