O NAS

»Stvari nikoli niso takšne, kot so. Vedno so to, kar z njimi napravimo. Ne pustite stvari naključju, raje se obrnite na šolsko svetovalno službo. Skupaj zmoremo več!«

Šolanje otrok, njihovo napredovanje, težave ali uspehe spremljamo strokovne delavke v šolski svetovalni službi. V sodelovanju s starši, učitelji in z vodstvom šole želimo ustvarjati takšne pogoje, v katerih se bodo otroci čim bolje razvijali. Šolska svetovalna služba se tako z učenci, starši, učitelji in včasih drugimi strokovnjaki ne srečuje samo v težavnih situacijah, ampak aktivno sodeluje v uresničevanju ciljev sodobne šole.

V šolski svetovalni službi delujemo:

V našem aktivu delujejo tudi:

Dosegljive smo vsak delovni dan od 8.00 do 14.00.

Starše vljudno prosimo, da se zaradi naših delovnih obveznosti in pouka za osebni obisk predhodno najavite po telefonu, učenci pa nas vedno lahko poiščejo v naših prostorih.