BREZPLAČNA UČNA POMOČ ZA UČENCE OŠ

BREZPLAČNA UČNA POMOČ ZA UČENCE OŠ
Na Škofijski klasični gimnaziji v Ljubljani je za dijake drugega letnika vsako leto ena od dejavnosti ob pouku tudi SOCIALNI PRAKTIKUM. Dijaki tri dni v marcu prostovoljno delajo v različnih ustanovah, npr. v domovih za ostarele, v vrtcih, nudijo pomoč pri učenju osnovnošolcem, pomagajo v Kliničnem centru, delajo z brezdomci itd.
Letos zaradi epidemije tega niso mogli izvesti v običajni obliki. Ker pa bi dijakom vseeno radi omogočili izkušnjo prostovoljstva, vsem osnovnošolcem, ne le tistim z odločbami, ponujajo brezplačno učno pomoč, ki bi bila seveda na daljavo, z vednostjo šolske svetovalne delavke ter soglasjem učenca in njegovih staršev.
Če bi bil kdo od vas zainteresiran za tako sodelovanje, naj se čimprej javi koordinatorki Marjeti Hočevar na e-naslov: marjeta.hocevar@stanislav.si .
Ime šole in ime svetovalne delavke ter njen kontakt bi že naslednji teden posredovali dijakom, da bo lahko pomoč čim prej stekla.