Predlog in vloga za kritje stroškov zimskih počitnic, tabora, letovanja in drugih aktivnosti ZPMS iz sredstev humanitarnih akcij

Spoštovani starši,

Zveza prijateljev mladine Ljubljana Vič Rudnik je na našo šolo poslala predlog, da bi se v njihove brezplačne akcije, kot so razdeljevanje hrane, šolskih potrebščin, obleke, obutve in ostalih dobrin ter vključitev otrok v brezplačno letovanje/zimovanje vključili tudi otroci, ki prihajajo iz socialno šibkih družin. Vključitev v posamezno akcijo je prostovoljna, vendar je za vključitev potrebno soglasje staršev.

V kolikor ste se znašli v finančni in materialni stiski se lahko do ponedeljka, 9. 11. 2020, obrnete na šolsko svetovalno delavko, gospo Tino Zobec Pirnat, na telefonski številki 01/280 91 25 ali na elektronski naslov: tina.zobec-pirnat@guest.arnes.si, pri kateri boste lahko dobili obrazec za vključitev v posamezne humanitarne akcije.

Želim vam vse dobro.

Tina Zobec Pirnat, svetovalna delavka